Районна газета

Право на інформацію

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Закон України «Про доступ до публічної інформації»  визначає  порядок здійснення та забезпечення права кожного на  доступ  до  інформації,  що  знаходиться  у  володінні суб’єктів   владних  повноважень,  інших  розпорядників  публічної інформації,  визначених цим Законом,  та інформації,  що становить суспільний інтерес.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача: усно, за телефоном, факсом, електронною поштою.

Ви можете звернутись із запитом на публічну інформацію до Середино-Будської районної державної адміністрації за адресою:

41000 м. Середина-Буда, вул. Центральна, 25, кабінет № 31.

тел./ факс:   (05451) 7-16-56 

E-mail:         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальна особа: Алексейцева Олена Василівна, начальник відділу діловодства та контролю апарату Середино-Будської районної державної адміністрації.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні районної державної адміністрації в каб. 31, де визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями. За телефоном 7-16-56 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію. 

________________________________________________________________________

Розпорядження голови Середино-Будської районної державної адміністрації "Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію в Середино-Будській районній державній адміністрації"

Посадові особи, відповідальні за організацію доступу до публічної інформації в структурних підрозділах Середино-Будської районної державної адміністрації

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації   

Форма запиту на публічну інформацію