Районна газета

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОБОТИ ЕЛЕВАТОРНОГО ГОСПОДАРСТВА НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА СЕРЕДИНА-БУДА

18.12.2020 при заступникові голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірині ЗАПЛАТКІНІЙ за участю представників елеваторного господарства м.Середина-Буда ТОВ «Харківецьке», спеціалістів Держпродспоживслужби, закладів охорони здоров’я відбулось засідання комісії з питань роботи елеваторного господарства на території міста Середина-Буда.

Ірина ЗАПЛАТКІНА доповіла, що до Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло звернення від мешканців м.Середина-Буда щодо забруднення вулиць викидами з елеватора, постійного шуму з підприємства, руйнування доріг через перевезення вантажів. Крім того, ці факти неодноразово обговорювались мешканцями міста Середина-Буда в соціальних мережах, що створювало соціальну напругу.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Середино-Будської райдержадміністрації Октябрина ЯШКОВА з даного питання доповіла, що містобудівні умови та обмеження на будівництво елеватора видані відповідно до державних будівельних норм та детального плану території для будівництва елеватора. Детальний план пройшов громадські обговорення, про проведення яких було повідомлено в районних газетах .

Директор елеваторного господарства м. Середина-Буда ТОВ «Харківецьке» Микола ХАРИТОНЕНКО повідомив, що будівництво елеваторного комплексу здійснено відповідно до проєкту будівництва, який пройшов усі необхідні, передбачені чинним законодавством, процедури і уведений в експлуатацію. Випадки викидів від роботи елеватора відбувались в період наладки його обладнання. На даний час викиди відсутні. Рівень шуму відповідає нормам.

         За результатами роботи комісія вирішила:

- доручити директору елеваторного господарства м. Середина-Буда ТОВ «Харківецьке» Миколі ХАРИТОНЕНКУ представити комісії документи, які обґрунтовують роботу обладнання елеватора згідно з нормативами, для їх вивчення, аналізу та прийняття рішення на наступному засіданні;

- начальнику житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Середино-Будської райдержадміністрації Октябрині ЯШКОВІЙ направити звернення до Головного управління національної поліції в Сумській області щодо встановлення контролю над нормативною вагою автомобілів, які перевозять зерно до елеватора.