Районна газета

НА ЧАСІ ПІДГОТОВКА ДО ПЕРЕДАЧІ ФУНКЦІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО НОВОСТВОРЕНОЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ ОТГ

Голова Середино-Будської районної державної адміністрації Віктор ГУБЕНКО провів нараду за участю голови Середино-Будської міської ради Олександра ГЕНА щодо підготовки до передачі функцій райдержадміністрації до об’єднаної громади, яка відбудеться на початку наступного року

У нараді взяли участь також заступник голови райдержадміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА та керівники структурних підрозділів Середино-Будської райдержадміністрації.

У ході наради кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації підготував та надав інформацію стосовно структури підпорядкованих структурних підрозділів, їх кадрового наповнення, та свого бачення доцільності подальшого функціонування відділів у структурі новоствореної ОТГ. Обговорювали також питання передачі майна до новоствореної Середино-Будської ОТГ.         

Найближчим часом керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації необхідно проконсультуватися з державними реєстраторами та юристами та підготувати повну інформацію на наступну нараду стосовно порядку перереєстрації бюджетних установ (закладів).