Районна газета

ВІКТОР ГУБЕНКО ПРИВІТАВ З ДНЕМ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 34 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Велика Вам подяка і низький уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство.

 

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.

Голова райдержадміністрації Віктор Губенко вручив ліквідаторам аварії на ЧАЕС почесні медалі «За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС» та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЄС, а також за активну громадську діяльність, за мужність, професіоналізм виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.