Районна газета

СТАН ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОРІГ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Таке питання розглядали сьогодні на апаратній нараді при голові Середино-Будської районної державної адміністрації Вікторі ГУБЕНКУ

Про роботу філії «Середино-Будський райавтодор», а саме стосовно стану обслуговування доріг в зимовий період проінформував всіх присутніх начальник філії Віктор УСІКОВ. «Філія обслуговує в районі 274,2 км автодоріг загального користування. (101,2 км – територіальні автодороги державного значення, 173км. – місцеві дороги). Для боротьби з ожеледицею та сніговими заносами підготовлена дорожньо-будівельна техніка у кількості 13 одиниць. Заготовлено 896 тонн протиожеледної суміши. Витрачено – 250 тонн», - зазначив він.

 

Очільник району також заслухав керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо результатів роботи на минулому тижні та плани на наступний.

За інформацією головного лікаря КНП «Середино-Будська центральна районна лікарня» Вікторії МУЛЯР в Середино-Будському районі станом на 14.12.2020 року всього захворіло з початку епідемії COVID-19 170 осіб. Наразі активних хворих – 67. Померло з початку епідемії – 3.

Віктор Губенко вкотре звернувся з проханням дотримуватися запроваджених урядом правил та рекомендацій, свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.