Районна газета

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ РОЗГЛЯНУТО НА ЧЕРГОВІЙ ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 7 грудня, голова райдержадміністрації Віктор ГУБЕНКО провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

У ході наради розглянули питання організації відпочинку, оздоровлення і змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час зимових канікул, підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят у районі. По цих питаннях детально проінформували присутніх  т.в.о. начальника відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації Сорока Л.В. та завідуюча сектору культури Середино-Будської районної державної адміністрації Калістратова Т.В.

 

Також під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації звітували про виконання планових завдань за попередній тиждень. У свою чергу, голова райдержадміністрації Віктор Губенко дав доручення:

1) керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

забезпечити надання повної інформації стосовно структури підпорядкованих структурних підрозділів, їх кадрового наповнення, та свого бачення доцільності подальшого функціонування відділів у структурі новоствореної ОТГ

2) директору районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Ющенку О.В. до письмово надати інформацію щодо проблем та перспектив функціонування районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  у подальшому. Письмово викласти аргументовані пропозиції щодо чисельності працівників, які надаватимуть соціальні послуги жителям новоутвореної ОТГ.

3) завідуючому сектору «Центр надання адміністративних послуг» Середино-Будської райдержадміністрації Манушиній Н.В. письмово надати інформацію щодо прогнозованої чисельності та функцій ЦНАПу, який буде створюватися і функціонуватиме на території Середино-Будської ОТГ.

В.о. головного лікаря КНП «Середино-Будська АЗПСМ» Горленко В.І. з метою забезпечення належного контролю за станом захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену короновірусом  COVID-19 у Середино-Будському районі, постійно забезпечувати щоденну передачу інформації стосовно хворих на COVID-19 до Середино-Будського відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУ НП в Сумській області із подальшою перевіркою фактів отримання даних. Посилити роботу із визначення контактних осіб.

Також керівник району вкотре звернувся з проханням дотримуватися запроваджених урядом правил та рекомендацій, свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.