Районна газета

28 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

 Шановні жителі району!

  28 листопада ми відзначаємо День пам’яті жертв голодоморів. Останньої суботи листопада ми згадуємо тих, хто став жертвою тодішнього режиму і прийняв мученицьку смерть. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

  Сьогодні, нажаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких років. Та наш  обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

 

  Вшануймо пам’ять усіх тих, хто загинув і страждав під час голодоморів та хвилиною мовчання та на підтримку загальноукраїнської акції «Запали свічку» о 16.00 год. запалімо жалобну свічку у вікні своєї оселі.

  Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.

  

Голова Середино-Будської районної державної адміністрації Віктор ГУБЕНКО