Районна газета

ВИ Є ЗАПОРУКОЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА ГАРАНТОМ БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН

Такими словами голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО звернувся до всіх захисників України у цей святковий день

«Ви є запорукою незалежності України та гарантом безпеки громадян. Мирне небо над головами українців поза зоною ООС – це заслуга кожного з вас.  Від імені всіх жителів Сумщини висловлюю велику вдячність і повагу всім захисникам України, всім, хто стоїть на сході країни в ім’я миру, та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну», – йдеться у зверненні.

 

Шановні захисники України!

У цей день вітаю всіх захисників України, чоловіків і жінок - кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. 

Українська армія сьогодні є предметом гордості всього українського народу. Героїчно захищаючи кордони на сході, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність країни, ви демонструєте незламну волю, патріотизм і сумлінне виконання військової присяги.

Ви є запорукою незалежності України та гарантом безпеки громадян. Мирне небо над головами українців поза зоною ООС – це заслуга кожного з вас. 

Від імені всіх жителів Сумщини висловлюю велику вдячність і повагу всім захисникам України, всім, хто стоїть на сході країни в ім’я миру, та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави. Ми ніколи не забудемо ваш подвиг. Сумщина разом з всією Україною пишається вами. Ви є творцями нової історії і прикладом для майбутніх поколінь.

Бажаю міцного здоров’я, військової удачі, успішного виконання поставлених завдань та завжди щасливого повернення додому!

 

         З повагою

         Голова Сумської обласної                                                                            Роман Грищенко

         державної адміністрації