Районна газета

УКРАЇНА – СЛАВНИЙ КРАЙ КОЗАЦЬКИЙ

14 жовтня є особливим днем українського народу. Він поєднує в собі три свята. Перший -  Свято Покрови Пресвятої Богородиці, другий  - День українського козацтва, третє свято, дуже молоде - День захисника України, який був офіційно встановлено Указом президента України у 2014 році

 Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі.    

До цих свят в Середино- Будській  центральній районній  бібліотеці, спільно  з вчителем історії Жуковою Т.М.,  для учнів  С-Будської ЗОШ №2 було проведено патріотичну годину «Україна – славний край козацький», на яку був  запрошений помічник начальника відділу з кінологічного забезпечення  відділу прикордонної  служби  «С-Буда»   Сумського прикордонного загону  прапорщик  Лозовик  Андрій Вікторович.  Під час заходу присутні дізналися про традиції святкування дня Покрови та про історію українського козацтва і Дня захисника України. Андрій Вікторович розповів про військову службу, відповідав на запитання учнів. В пам’ять про зустріч представнику прикордонної служби     було подаровано папку з малюнками  учнів школи. Приємним подарунком для всіх присутніх були пісні у виконанні учнів 11 класу.  Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей у читальному залі бібліотеки оформлена книжково-ілюстративна виставка  «Україна – славний край козацький», присвячена найбільш яскравим сторінкам Війська Запорізького.