Районна газета

ВІКТОР ГУБЕНКО: ГОЛОВНЕ – ЦЕ ЗБЕРЕГТИ В РАЙОНІ СТАБІЛЬНУ ЕПІДСИТУАЦІЮ ТА НЕДОПУСТИТИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСОЇ ІНФЕКЦІЇ

Наголосив під час апаратної наради голова Середино-Будської районної державної адміністрації Віктор ГУБЕНКО

«Враховуючю те, що місто Суми стало епіцентром захворюваності на COVID-19, закликаю мешканців нашого міста та району, наразі утриматись від поїздок до обласного центру. Всіх керівників структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій закликаю провести інформаційно-роз’яснювальну роботу у своїх колективах щодо утримання поїздок до міста Суми. В котрий раз наголошую на важливості дотримання всіх карантинних заходів. Уникайте масових скупчень людей, дотримуйтесь дистанції, користуйтесь масками, утримуйтесь від відвідування масових заходів», - зазначив очільник району.

 

Очільник райдержадміністрації зауважив, що тільки від нас з вами сьогодні залежить ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в районі. Віктор Губенко наголосив, що дотримання всіх протиепідемічних вимог допоможе ситуації із захворюваністю не загострюватись.

Також під час апаратної наради було розглянуто питання про встановлення щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

В ході наради з інформаціями про виконані завдання та доручення виступили керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. За результатами розглянутих питань головою райдержадміністрації дано відповідні  доручення та наголошено на обов’язковому їх виконанні та інформуванні.