Районна газета

ПОСИЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ПРОТИЕПІДЕМІЧНИМИ ЗАХОДАМИ В РАЙОНІ

14.09.2020 під головуванням голови Середино-Будської районної державної адміністрації Віктора ГУБЕНКА відбулося  позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню на території Середино-Будського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, здійснення контролю за виконанням обмежень «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

За інформацією в.о. головного лікаря КНП «Середино-Будської ЦРЛ» Світлани МАНУШИНОЇ станом на 14.09.2020 в районі підтверджено 31 (+1 за вихідні дні) випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2. Одужали 22 жителі Середино-Будського району.

За підсумками  розгляду питань, у зв’язку зі збільшенням хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2, вирішено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог населенням та суб’єктами господарської діяльності, особливу увагу приділити здійсненню перевезень пасажирів громадським транспортом, організації торгівлі, проведенню масових заходів, організації навчального процесу  в освітніх закладах району.

Відповідні доручення головою комісії дані організаціям і службам району.