Районна газета

НАШ ВИСОКИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК – ПОВАЖАТИ КОНСТИТУЦІЮ, СЛІДУВАТИ ЇЇ ПОЛОЖЕННЯМ

Голова райдержадміністрації Віктор ГУБЕНКО звернувся до жителів Серединобудщини

Шановні Серединобудчани!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята Дня Конституції України!

24 роки тому відбулась значима подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це  день народження Основного Закону держави.

 

Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії держави, що забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини та світовій арені. В Основному Законі враховано історичний досвід українського народу і кращі світові традиції.

Однак, розвиток української державності необхідність подальшого вдосконалення Основного Закону, адже без цього неможливо змінити країну, чого сьогодні вимагає суспільства можливо лише після оновлення Конституції.

Дорогі Серединобудчани!

Від себе особисто та від районної держаної адміністрації вітаю Вас зі святом. Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю  до країни, яка нас згуртувала та дає нам сили в боротьбі за територіальну цілісність кожного дня. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності.

З повагою,

голова Середино-Будської районної державної адміністрації                                                                                                     

Віктор ГУБЕНКО