Районна газета

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПУСКАЄ СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ

У Державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців. На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості Ольга МАКОГОН.

 

 Новий сервіс дозволить: розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці; отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу; навчитися складати резюме сучасного формату; підготуватися до співбесіди з роботодавцем; обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, що проводяться центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання – знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», – підкреслила Ольга Макогон.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники Державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей. Освітній портал Державної служби зайнятості доступний за посиланням:  http://skills.dcz.gov.ua/.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/sluzhba-zajnyatosti-zapuskaye-suchasnij-osvitnij-portal