Районна газета

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Голова райдержадміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА  взяла  участь  в урочистих заходах з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Очільниця району звернулась зі словами вдячності та найгарнішими побажаннями до працівників відділу культури райдержадміністрації, централізованої бібліотечної системи, викладачів дитячої музичної школи, працівників районного, селищного та сільських будинків культури та клубів, аматорів району з нагоди їх професійного свята.

«Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. І сьогодні культура відіграє визначальну роль у творенні духовного простору нашої держави»,-  зазначила у своєму виступі Ірина ЗАПЛАТКІНА. 

Привітали представників культури також  заступник голови районної ради Сергій ПЕВНЄВ та начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна КАЛІСТРАТОВА.

Кращим  майстрам  народного мистецтва, працівникам закладів культури району було оголошено  подяки від Середино-Будської районної державної адміністрації, районної ради та депутата Верховної Ради України Андрія Деркача.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений відділом культури Середино-Будської райдержадміністрації.