Районна газета

ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

Таким було перше питання порядку денного апаратної наради при голові Середино-Будської райдержадміністрації Ірині ЗАПЛАТКІНІЙ

«Станом на 05 вересня 2019 року в місті Середина-Буда та на території Середино-Будського району виникло 23  пожежі. У 2019 році пожеж в лісових господарствах району не зареєстровано. Але, проблема пожеж на відкритій території району залишається однією з найактуальніших.

Основним фактором виникнення пожеж на відкритій території (горіння сухої рослинності на відкритій території) та їх розповсюдження є насамперед халатність населення», - проінформував начальник Середино-Будського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, підполковник служби цивільного захисту Андрій МАХОНЯ.

Він також зазначив, що в січні 2019 року були розроблені та погоджені спільні плани організаційних та практичних заходів між 21 державною пожежно-рятувальною частиною Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та відділом освіти С-Будської райдержадміністрації, відділом культури С-Будської райдержадміністрації, С-Будським  відділом поліції Шосткинського відділу поліції та С-Будською центральною районною лікарнею щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру, травмування та загибелі на них людей. Протягом звітного періоду співробітниками підрозділу  спільно з працівниками вищевказаних організацій проводилась певна робота по виконанню даних планів.

Інформацію по другому питанню порядку денного апаратної наради про стан забезпечення проведення в районі оплачуваних громадських робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні, за І півріччя 2019 року  присутнім надав В.о. директора Середино-Будської районної філії Сумського обласного центру зайнятості В. ДУБІНІН

Ірина Заплаткіна заслухала начальників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо результатів роботи на минулому тижні та робочі плани на наступний.