Районна газета

ОЛЬГА ЧЕРЕПНЬОВА: «ПРОБЛЕМИ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ НАШИХ ДІТЕЙ, ВИРІШУЄМО РАЗОМ»

На цьому наголосила заступник голови райдержадміністрації Ольга ЧЕРЕПНЬОВА на засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини

На засіданні комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району, стан  виховання, утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях, визначення способу участі батька у вихованні дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків, надання дозволів на вчинення правочинів щодо  майна, право власності на яке або користування яким мають діти. 

Детально по кожному випадку доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія НАСИРОВА.

Засідання відбулося з дотриманням кворуму та в присутності заявників. Кожен із членів комісії, заявників та запрошених мав можливість висловити власну думку, аби  прийняті рішення відповідали інтересам дітей. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

За підсумками засідання Ольга Черепньова зазначила, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.