Районна газета

ЗА ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ НА СУМЩИНІ ПІДПИСАНО МАЙЖЕ 20 ТИСЯЧ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ

На сьогодні загальна кількість підписаних документів становить  161 348. Процес в області триває, доповів на апаратній нараді Миколі КЛОЧКУ начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО

За його словами, лідери залишаються незмінними. Це Буринський район, де підписано 13 150 декларацій, що становить 55% від усього населення району, Липоводолинський – 8 507 декларацій (46%), Краснопільський – 7 700 декларацій (30%). Бар’єр у 25% вже подолали Сумський, Охтирський та Ямпільський райони.

Разом з тим, міста обласного підпорядкування залишаються аутсайдерами у цьому процесі.

Конотоп має на своєму рахунку 129 декларацій (0,1%), Ромни – 0 декларацій. У Сумах та Шостці процес іде дещо жвавіше, проте загальний відсоток вкрай низький – 5% від кількості населення.

Конотопський район має лише 2% підписаних декларацій – 2360. За словами голови райдержадміністрації Миколи ГОРБЕНКА це через проблеми із підключенням до мережі Інтернет. Очільник Сумщини вказав керівництву району на недопрацювання, чекає від них письмового пояснення причин такого стану справи та доручив в найкоротші терміни виправити ситуацію.