Районна газета

САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНУ СИТУАЦІЮ В РАЙОНІ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА за участю голови Середино-Будської районної ради Миколи ХАРИТОНЕНКА, провела чергову апаратну нараду

За інформацією помічника лікаря епідеміологічного Ямпільського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Ірини БЕСПАЛОВОЇ епідемічна ситуація за  5 місяців  2018 року відповідала закономірностям епідпроцесу кожної з груп інфекцій з відповідними сезонними коливаннями.

В районі не зареєстровані спалахи інфекційних захворювань, харчових отруєнь в організованих колективах, не зареєстровано випадки захворювання на висипний та черевний тифи, правець, кашлюк, сказ, туляремію, лептоспіроз, дифтерію, менінгококову інфекцію, кір, краснуху,  епідпаротит та інші. Вона детально проінформувала про ситуацію з інфекційною захворюваністю в районі.

На території району кількість водогонів централізованого водопостачання 12. За звітний період лабораторним відділенням  ДУ «СОЛЦ МОЗ України»  Середино-Будським РЛВ  було відібрано проби  на санітарно-мікробіологічні дослідження та на санітарно – хімічні дослідження. При перевірках водогонів вимоги  до санітарно – захисної зони артезіанських свердловин не порушені. Заключені договори на проведення внутрішньовідомчого контролю за якістю питної води  централізованого водопостачання з  ДУ «СОЛЦ  МОЗ України»  С-Будське РЛВ.  Ірина БЕСПАЛОВА отримала доручення провести аналіз тих місцевих рад, на території яких знаходяться свердловини, що потребують консервації чи тампонажу.