Районна газета

ІРИНА ЗАПЛАТКІНА: РАЙОННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ МАЄ СТАТИ ЩОРІЧНОЮ ТРАДИЦІЄЮ

Сказала голова Середино-Будської районної державної адміністрації під час апаратної наради

Вона подякувала всім учасникам туристичного заходу. І побажала натхнення на участь у змаганнях наступного року.

8 та 9 червня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Десна», що знаходиться біля села Очкіне, було проведено районний туристично-патріотичний зліт серед команд організацій Середино-Будського району.  Участь у змаганнях взяло 10 команд. Протягом двох днів команди змагались за першість у багатьох конкурсах.

Першість виборола команда 21-ї частини державної пожежної інспекції «Агенти 101», друге місце отримала команда райдержадміністрації «Екіпаж», трете розділили між собою команди держпідприємства «Середино-Будський лісгосп» «Лісник» та відділу освіти Зноб-Новгородської ОТГ відповідно.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Заступник голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ольга ЧЕРЕПНЬОВА у своєму виступі зазначила: «Весна і літо - пора туризму, а туристські зльоти і змагання - це справжнє свято для любителів подорожей, це те місце, де можна приємно провести час, побачити своїх друзів в іншій обстановці, поспілкуватися з природою. Це і пісні біля багаття, і смачний трав'яний чай, і нові друзі, конкурси, змагання. І виручати вас часто буде не стійкість і сила, а міцне плече друга і, звичайно ж, удача. Цей туристичний зліт зібрав людей різного віку та професій, які люблять свій рідний край і піклуються про природу».