Районна газета

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИКОЛА КЛОЧКО ВІДВІДАВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКИЙ РАЙОН

8 червня 2018 року голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО відвідав три північні райони – Глухівський, Ямпільський та Середино-Будський

Він зустрівся з керівництвом району головою Середино-Будської райдержадміністрації Іриною ЗАПЛАТКІНОЮ та головою Середино-Будської райради Миколою ХАРИТОНЕНКОМ. У рамках візиту до району Микола КЛОЧКО відвідав Середино-Будський районний Центр дитячої та юнацької творчості та Деснянсько-Старогутський національний природній парк.

Крім того, очільник області здійснив особистий прийом громадян у районній державній адміністрації.

На прийом звернувся Фоп Тімошенко Володимир Яковлевич – приватний підприємець, перевізник, з питання відкриття автобусних маршрутів Середина-Буда – Шостка через село Очкіне та Середина-Буда – Шостка через село Журавка.

Також до очільника області з питання забезпечення населення Середино-Будського району пільгових категорій скрапленим газом звернулась жителька міста Середина-Буда, пенсіонерка. «Наразі дуже актуальне питання для жителів району. На наступній нараді разом з представниками ПАТ «Сумигаз» це питання буде розглянуто та  обов’язково вирішено», - сказав Микола КЛОЧКО.