Районна газета

ПІДВИЩЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО РІВНЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Заступник голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ольга ЧЕРЕПНЬОВА прийняла участь у заході «День відкритих дверей» Середино-Будського районного суду

Ольга ЧЕРЕПНЬОВА: «По-перше я хочу подякувати в.о. голови Середино-Будського районного суду Черкасу ТЕМІРОВУ за можливість бути присутньою на заході такого формату. «День відкритих дверей» у Середино-Будському районному суді проводиться вперше. Я вважаю дуже позитивною практику відкривати роботу суду для громадськості, а саме учнівської молоді. Це гарантовано підвищує правову свідомість учнів.

Можливо допоможе деяким визначитися з професією у майбутньому. З упевненістю можу сказати, що такі заходи необхідно проводити якомога частіше».

Середино-Будський районний суд Сумської області 14 травня 2018 року відкрив свої двері для молоді Серединобудщини. Мета заходу – сприяння поглиблення обізнаності з діяльністю суду, забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, забезпечення права вільного доступу, з роботою суддів та працівників апарату суду, а також довести дієвість вислову, що суди – відкриті для громадян.

Цього разу до суду завітали учні  10 класів Середино-Будських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 та № 2», які вже через півроку  визначатимуться  із майбутньою професією, оскільки будуть вступати до вищих навчальних закладів.

В.о. голови суду Черкас Теміров, який ознайомив присутніх із планом заходів. Для участі у заході було запрошено головного лікаря Середино-Будської ЦРЛ – Олексія ОСИПЕНКО. Також у заході прийняли участь начальник органу пробації Середино-Будського районного сектору – Катерина МІЦУРА та представник Середино-Будського бюро правово допомоги.

Школярі прийняли участь у судовому засіданні за поданням органу пробації. Вони змогли побачити як проходить судовий процес, а також яка може настати відповідальність за невиконання особою вироку суду.

Наприкінці заходу в.о. голови суду Черкас Теміров від імені всього колективу побажав присутнім школярам успіхів у навчанні, наголосивши що людина, яка ставить перед собою мету обов’язково її досягає.