Районна газета

НА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН – ЗІ СЛОВАМИ ВДЯЧНОСТІ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО на черговому особистому прийомі відповідав не на проблемні та наболілі питання, а отримав слова вдячності за свою роботу і ставлення до громадян області, якою він опікується

«Ви перша людина, яка зробила нас по-справжньому щасливими», – поділилася хвора на ДЦП Олеся.

Мати Олесі додала: «Ви єдина людина, яка для нашої родини зробила неможливе. Дякую, що Ви взяли на себе відповідальність, знайшли рішення нашої проблеми. Ми дуже вдячні Вам!».

 

Очільник області зазначив, що перш за все потрібно подякувати Президенту України Петру ПОРОШЕНКУ – є програма, яка допомагає людям з особливими потребами. «Цією благодійною програмою займається його дружина Марина ПОРОШЕНКО, з якою я постійно тримав зв’язок щодо вирішення Вашого питання», – додав він.

Олеся показала Миколі Клочку фото нової квартири на першому поверсі, де вона тепер є повноправною хазяйкою, і розповіла, чим займається у вільний час, однак сказала, що дуже хотіла б знайти роботу. Посадовець зазначив, що це питання на контролі, як і придбання нового спеціального автомобіля для дівчини та її родини.

Нагадаємо, вперше родина звернулася до обласної влади на початку жовтня з питанням покращення житлових умов. Тоді вони хотіли обміняти свою квартиру на дев’ятому поверсі на перший або отримати іншу, адже дівчина через ДЦП змушена пересуватися за допомогою інвалідного візка. І вже через півроку спільними зусиллями обласної і місцевої влади родина отримала зручну квартиру.