Районна газета

ПРО РОБОТУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Сьогодні на апаратній нараді розглядали питання роботи Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Середино-Будському районі 

Проінформував всіх присутніх начальник управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації Сергій КОРОБКО.

У своїй доповіді він зазначив що при Середино-Будському центрі зайнятості створено центр надання допомоги учасникам   антитерористичної операції та членам їх сімей.

До центру звернулось 24 учасника антитерористичної операції з питання забезпечення твердим паливом, отримання компенсації на придбання твердого палива,отримання пільг як учаснику бойових дій. 68 учасників  антитерористичної операції, яким надано статус учасника бойових дій внесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, та користуються пільгами згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

У 2017 році 9 сімей учасників  антитерористичної операції забезпечені дровами, 38 учасникам антитерористичної операції виплачено компенсацію на придбання твердого палива.

У 2018 році нарахована та виплачена  разова грошова допомога до 5 травня  52 особам на суму 65,8 тис. грн.

В ході проведеної роботи працівники відвідали 68 сімей учасників антитерористичної операції. З цих сімей  2 особам надано допомогу при оформленні пільг на оплату житлово-комунальних послуг, 3 дитини із сімей учасників учасникам антитерористичної операції було оздоровлено влітку.

Чотири учасника антитерористичної операції подали документи на отримання земельних ділянок.

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо роботи центру  надання допомоги з питань координації та контролю надання допомоги учасникам   антитерористичної операції та членам їх сімей.  Інформаційні матеріали розміщено на стендах управління соціального захисту, електронним зв’язком направлено до міської, селищної, сільських рад, зазначені матеріали розміщені на веб-сайті Середино-Будської районної державної адміністрації. Відповідні матеріали підготовлено та передано для публікації до районної газети «Знамя труда».

Також начальник управління соціального захисту населення Середино-Будської районної державної адміністрації Сергій Коробко розповів про налагодження механізму надання субсидій.