Районна газета

НЕОБХІДНО СТВОРИТИ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ПАСАЖИРАМ ПІЛЬГОВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

На цьому наголосила під час наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА

Присутні на обговоренні були також голова Середино-Будської районної ради Микола ХАРИТОНЕНКО та керівник апарату Середино-Будської райдержадміністрації Олег НАУМЕНКО.

Заслухавши начальників структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації  щодо компенсації перевізнику ПП Войтешенко М.І. за обслуговування пільгової категорії населення, Ірина ЗАПЛАТКІНА наголосила на додатковому  виділенні коштів з районного бюджету на оплату пільгового перевезення.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ольга РЕБЕНКО: «На наступній сесії Середино-Будської районної ради буде винесено питання щодо додаткового виділення коштів на потреби перевезень пільгових категорій населення за рахунок надходжень з бюджетів сільських рад. У подальшому кошти будуть виділятись по мірі необхідності.»

Голова району дала доручення Ользі РЕБЕНКО направити офіційний лист головам міської, селищної та сільських рад Середино-Будського району щодо виділення коштів на компенсацію пільгових перевезень пасажирів.

«Перш за все влада району повинна дбати про якість та періодичність перевезень пасажирів в межах району. Щоб не викликати соціальної напруги серед населення та не створювати бар’єр для пільгових перевезень соціально незахищених верств населення, потрібно якомога швидше провести роботу з головами сільських рад», - зазначила Ірина ЗАПЛАТКІНА.

Також учасники наради обговорили питання виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 197 від 14 березня 2018 року  «Про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». А саме, про впровадження деяких її засад на території району.