Районна газета

«МИ МАЄМО СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ РОБИТИ ВСЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ КОЖНА ЛЮДИНА ПІД ЧАС РІЗДВЯНИХ СВЯТ ПОЧУВАЛА СЕБЕ В БЕЗПЕЦІ ТА СПОКОЮ»

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час відеоселекторної наради з територіальними підрозділами поліції області щодо забезпечення публічного порядку під час новорічно-різдвяних свят, що проходила в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області

Очільник області подякував за роботу правоохоронним органам Сумщини, які забезпечили громадський порядок в області під час новорічних свят.

«Мені, як керівнику області, приємно констатувати, що не відбулося жодного випадку, який би міг викликати суспільний резонанс, – зазначив Микола КЛОЧКО. – Я просив би працівників правоохоронних органів, органів державної влади, активну громадськість забезпечити дотримання правопорядку і під час проведення заходів із святкування Різдва Христового. Продовжуйте в тому ж дусі, не втрачайте пильність, тим більше, що в області відповідно до нормативних актів СБУ України, рівень терористичної загрози – «жовтий».

Голова облдержадміністрації особливо звернув увагу керівництва прикордонних районів щодо посилення заходів безпеки на їх територіях.

«Ми маємо спільними зусиллями робити все для того, щоб кожна людина під час різдвяних свят почувала себе в безпеці та спокою. Наше з вами завдання – не допустити напруги в суспільстві», – наголосив Микола Клочко.

За словами заступника начальника ГУНПУ – керівника патрульної поліції Володимира БАБИЧА, особовий склад підрозділів поліції області переведено на посилений режим несення служби з 6 по 9 січня. Тож порядок на вулицях Сумщини та під час проведення масових заходів в області буде забезпечено.