Районна газета

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ 2017 РОКУ ЩОДО ПРОВЕДЕНИХ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ «PROZORRO

Під головуванням керівника апарату Середино-Будської райдержадміністрації Олега НАУМЕНКА  відбулась нарада за підсумками проведення процедур закупівель через систему «Prozorro»  у 2017 році та планування закупівель у 2018 році

Участь в обговоренні зазначених питань взяли керівники самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, їх головні бухгалтери, економісти, відповідальні особи по  здійсненню закупівель.  

Керівник апарату ознайомив присутніх з організацією планування та здійснення закупівель у 2018 році. Нагадав присутнім про вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» щодо оприлюднення річних планів закупівель та змін до нього.

Підвела підсумки проведених процедур електронних  закупівель в системі «Prozorrо», а також наголосила на необхідності ужиття відповідних заходів щодо максимального проведення допорогових закупівель через систему електронних закупівель «Prozorro» начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства Середино-Будської райдержадміністрації – Октябрина ЯШКОВА.

Посадовець зазначила, що уповноваженим особам, на яких покладені функції по здійсненню закупівель, після затвердження річних кошторисів, обов’язково необхідно оприлюднювати річний план закупівель на веб-порталі уповноваженого органу протягом п’яти днів з дня його затвердження.