Районна газета

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Середино-Будського району!

Відзначення Вашого професійного свята - День медичного працівника, в Україні стало вже доброю традицією. Це свято лікарів, медсестер, акушерів, лаборантів, фельдшерів, фармацевтів і всіх тих добросердечних людей, чия праця приносить нам найдорожчий скарб світу – здоров’я.

Лікувати, рятувати людські життя - що може бути важливіше? Чия  праця є більш гуманнішою? Кого на допомогу кличуть як мудреця і радника у найскладніші, а можливо, лічені хвилини? Звичайно, лікаря.

Тож з нагоди святкування Дня медичного працівника, шановні, дозвольте привітати Вас словами вдячності за Вашу благородну працю. 

З давніх-давен більше за всілякі багатства цінувалося здоров’я людини.

А тому, професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших та найшановніших.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою. І кожен лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти.

Успіхів Вам у цій нелегкій і одночасно благородній справі!

Нехай у Ваших домівках завжди панують  мир, щастя, благополуччя і гармонія. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, добра, достатку, затишку.

Зі  святом Вас! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком,  а лише приємною місією!

 

Голова Середино-Будської районної державної адміністрації             І.А. Заплаткіна