Районна газета

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПРАЦІВНИКАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

15 червня 2017 року під головуванням керівнка апарату райдержадміністрації  Олега НАУМЕНКА було проведено нараду за підсумками роботи Середино-Будського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Директор зазначеного центру Олена СЕМЕНЕНКО проінформувала присутніх, що станом на 1 травня 2017 року на обліку соціальних служб району перебуває 37 сімей, в них 78 дітей.

Під соціальним супроводом центру перебуває 9 сімей, в них 25 дітей. 8 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу.

На обліку Середино-Будського районного центру соціальних служб також перебуває 15 осіб молодіжного віку, засуджених до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, серед них 3 неповнолітні особи.

Спільно з органом з питань пробації Середино-Будського районного сектору, службою у справах дітей, працівниками поліції  із зазначеними особами проводиться виховна профілактична робота: щомісячно неповнолітні та молодь відвідуються за місцем проживання та навчання з метою обстеження умов їх життя, виявлення негативних факторів, що впливають на процес виправлення.

За 5 місяців 2017 року працівниками центру соціальних служб організовано 8 профілактичних рейдів по району з метою надання соціальних послуг населенню, виявленню сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За звітний період проведено роботу щодо виявлення дітей, які постраждали від жорстокого поводження, у тому числі від кіберзлочинів, або існування загрози їх вчинення.

За підсумками наради керівником апарату райдержадміністрації було окреслено подальший план роботи соціальних служб, а також дано відповідні доручення.