Районна газета

ПЕРШИЙ ВНУТРІШНЬО-АФРИКАНСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЯРМАРОК (FIRST INTRA-AFRICAN TRADE FAIR, IATF),11-17 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, М. КАЇР (АРЄ).

Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (First Intra-African Trade Fair, IATF) пройде в м. Каїр (АРЄ) у період з 11 по 17 грудня 2018 року за організаційної взаємодії з «Afriexim Bank» та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Організатором заходу є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком та Комісією Африканського Союзу.

 

IATF - це перший у своєму роді 7-ми денний ярмарок Африки, який надає платформу для поширення інформації про торгівлю, інвестиції та ринки, а також дозволяє покупцям і продавцям, інвесторам та представникам країн зустрічатися, обговорювати та укладати ділові (комерційні) угоди. Форум створює можливість для виходу на єдиний ринок чисельністю понад мільярд людей, об'єднаних в рамках Африканської континентальної зони вільної торгівлі.

Для потенційно зацікавлених компаній повна інформація про захід доступна за посиланням: http://www.intrafricantradefair.com.