Районна газета

ЩОДО ОНОВЛЕНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОРТАЛУИТПП УКРАЇНИ

Повідомляємо, що ТПП України  оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інтрументом для пошуку актуальних українських проектів.

Оновлений ІнвестПортал - це додаткові можливості для пошуку інструментів розвитку бізнесу: 

 

  • Найголовніше про організацію бізнесу в Україні, систему оподаткування та реєстрацію іноземних інвестицій.
  • Ви можете розмістити свій стартап, пропозицію щодо земельної ділянки та продажу бізнесу, інвестиційну заявку або переглянути вже опубліковані.
  • Актуальні програми підтримки бізнесу від українських і міжнародних установ та донорські організації, що надають допомогу українському бізнесу. Це може бути поворотна або безповоротна фінансова допомога у вигляді кредитів, грантових коштів, співфінансування на створення та реалізацію Вашого проекту тощо.
  • Інформація щодо заходів та подій для бізнесу.

За більш детальною інформацією   можна звертатись до  Сумської ТПП  за тел.+38 0542 77 07 67, +38 067 542 91 19, +38 050 407 22 25, або на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.