Районна газета

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА EXPORT REVOLUTION. UKRAINE

Офіс з просування експорту запускає дворічну навчальну програму для експортерів EXPORT REVOLUTION. Ukraine. Програма розроблена Інститутом маркетингу Естонії  за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  спеціально для українських експортерів. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії.

Програма розділена на 2 рівні:

  1. Базовий  – для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари).
  2. Просунутий – для  компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі експортної готовності (відеомодулі з домашніми завданнями  та практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії  .

За 2 роки, на які розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники, з них:

  • 1000 компаній-початківців зможуть отримати базові практичні навички з експорту;
  • 200 компаній, що потенційно готові до експорту або ж роблять перші кроки в експорті чи лише планують експортувати отримають унікальну  можливість покращити експортні показники чи розпочати експорт на нові ринки.

Умови участі:

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий ) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту з 7 листопада  2017 року та триватиме:

  • до 14 листопада для початкового рівня (можуть подаватись  всі зацікавлені у експорті компанії);
  • до 17 листопада для просунутого рівня (зможуть подаватись компанії, котрі пройдуть тест на готовність до експорту  та наберуть відповідну кількість балів).

Остаточний відбір компаній  а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії.

Навчання триватиме з листопада 2017 по травень 2018 року.

З програмою занять та кураторами  програми  можна ознайомитись за посиланням: https://www.exportrevolution.org.ua

Виникли запитання або ж потрібна допомога? Зв’яжіться з нами: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , +380 67 828 20 34