Районна газета

Взаємодія з правоохоронними органами

ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ, ОБОРОННОЇ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Адреса: 41000, Сумська обл., м. Середина-Буда, вул. Центральна, 25, каб. № 36

Телефон: (05451) 7- 13-64

Електрона адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Розпорядок роботипонеділок – четвер –з 8.00 до 17.15
                                  п’ятниця – з 8.00 до 16.00
                                  обідня перерва – з 12.00 до 13.00
                                  вихідні: субота, неділя

Головний спеціаліст: Любченко Олександр Васильович

Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

Указ Президента України № 1001/2011 "Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки"

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1240 "Про затвердження Державноїпрограми щодо запобігання і протидії корупції на 2011—2015 роки"

Конвенція Організації Об’єднаних Націй проти корупції 

СЕРЕДИНО-БУДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ – СВЯТО ТОРЖЕСТВА ЄДНОСТІ НАЦІЇ

Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам’ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни. Віхи історії несуть в собі незаперечну життєву мудрість, яка, зокрема, вчить, що успішне майбутнє України як міцної, демократичної, високорозвиненої європейської держави залежить від здатності українського народу до дієвої консолідації та єдності навколо реалізації цієї мети.

ПІДСУМКИ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

З метою поліпшення якості соціально-виховної роботи з підобліковими, які перебувають на обліках служб,15 січня 2019 року на базі Середино-Будської районної державної адміністрації начальником Середино-Будського районного сектору пробації  філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Катериною Міцурою проведена робоча зустріч з директором Середино-Будського районного центру для сім ї, дітей та молоді Оленою Семененко, працівниками служби у справах дітей Середино-Будської районної адміністрації. На зустрічі також були присутні начальник бюро вторинної допомоги Тетяна Харченко та старший інспектор поліції Середино-Будського відділу поліції Дмитро Федченко.

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «СІМ'Я»

10 січня  2018 року старший інспектор Середино-Будського районного сектору  філії Державної установи Центр пробації в Сумської області – Віктор Московко прийняв участь в профілактичному рейді «Сім'я», який був організований  службою у справах дітей Середино-Будської районної державної адміністрації та Середино-Будським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 Візит відбувся з метою надання допомоги  дітям, які  опинилися у складних життєвих обставинах  на території Середино-Будського району.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Одним із хвилюючих суспільство питань на сьогодні є здатність людей відстоювати свої права з рівними можливостями доступу до правосуддя. Неминучість захисту своїх прав виникає в різних ситуаціях у кожного в повсякденному житті, тому треба вміти їх захищати
Саме задля навчення суб’єктів пробації прав і обов’язків людини і громадянина, вміння їх захищати і відстоювати 06 грудня старшим інспектором Середино-Будського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Віктором Московко спільно с директором Середино-Будського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оленою Семененко до Всеукраїнського тижня права проведено просвітницький захід правового характеру для суб’єктів пробації.