Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПОБЛИЗУ ВОДОЙМ

23 червня 2020 року під головуванням  заступника  голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини ЗАПЛАТКІНОЇ відбулася нарада з питань вжиття заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Середино-Будського району

У ході наради начальник  21 Державної  пожежно-рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Олександр ПАСТУХОВ зазначив, що основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є необережність під час купання у не встановлених місцях та купання у нетверезому стані.

 

Слід пам’ятати, що відпочивати і купатися можна тільки на спеціально обладнаних пляжах; ніколи не пірнати в незнайомих місцях; не залишати дітей без нагляду біля води і не дозволяти їм самостійно відвідувати місцеві водойми; не запливати далеко, ніколи не плавати на одинці, особливо якщо ви не впевнені в своїх силах; не заходити у воду в стані алкогольного сп'яніння; не наближатися до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу Вас.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і в разі виникнення надзвичайної події телефонуйте в Службу порятунку за номером «101». Бережіть себе і своїх близьких!