Районна газета

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Середино-Будська районна державна адміністрація повідомляє, що відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Середино-Будської районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: вул.Центральна, 25, м.Середина-Буда,  10 вересня 2020 року здійснюватиме роботу до 24 години з метою забезпечення реалізації права виборців на зміну виборчої адреси для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ – 2020

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє виборцям проголосувати за місцем фактичного проживання.

Виборчою адресою виборця є адреса, за якою зареєстровано його місце проживання відповідно до Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”. Водночас Виборчий кодекс закріпив можливість  визначити іншу виборчу адресу виборця, відмінну від зареєстрованого місця проживання.

Так, раніше виборчу адресу можна було змінити лише змінивши місце реєстрації, що позбавляло значну кількість виборців можливості проголосувати на виборах.  Тепер кожен виборець незалежно від адреси, за якою  зареєстровано його місце проживання, може визначити своє фактичне місце проживання як виборчу адресу та проголосувати на виборах у відповідній місцевості, де проживає. Особливої актуальності набуває це право напередодні місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року. Адже лише ті виборці, що належать до певної територіальної громади, можуть голосувати на місцевих виборах.

ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНУ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД РАЙОНУ

21 вересня 2018 року при керівнику апарату Середино-Будської районної державної адміністрації Олегу НАУМЕНКО відбулася нарада з сільськими головами

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Оксана КАЛІСТРАТОВА обговорила з присутніми  низку питань. А саме:

1. Про якість подання відомостей про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення Державного реєстру виборців.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПЕРЕВІРИТИ ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян, підготовки повних і достовірних списків виборців на виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, жителів області запрошують перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців

Громадяни мають обов’язково звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України, якщо їх стосується одне із шести нижче викладених положень.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ!

На 31 березня 2019 року в Україні призначено чергові вибори Президента України,тому щоб не сталося так, що ви в день голосування прийшли на виборчу дільницю та виявили себе відсутніми у списку виборців, або у ваших персональних даних є неточності, які заважають вам проявити своє волевиявлення, необхідно заздалегідь потурбуватися про уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. Особливо це необхідно зробити у випадку, коли: