Районна газета

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З 2020 року внесені зміни до Постанови КМУ від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю». Згідно цієї постанови кожна дитина з інвалідністю має право на отримання реабілітації в реабілітаційній установі на всій території України.ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 березня 2019 р. № 309

ПОРЯДОК
ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

{Назва Порядку із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 994 від 04.12.2019}

1. Цим Порядком визначається механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Реабілітація дітей з інвалідністю” (далі - бюджетні кошти).

{Пункт 1 в редакції Постанови КМ № 994 від 04.12.2019}

СОЦIАЛЬНИЙ ПРОЕКТ - НАВЧАННЯ IT СПЕЦIАЛЬНОСТЯМ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З IНВАЛIДНIСТЮ "ТИ МОЖЕШ УСЕ" МОЖЛИВОСТI БЕЗМЕЖНI!"

В Українi проживае: 2,7 млн.  людей  з iнвалiднiстю,  з яких  менш нiж 20% е: працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осiб мають З групу iнвалiдностi, яка дозволяе: їм працювати, а в разi пристосування рабочих мiсць для  потреб людини з  iнвалiднiстю частина осiб  з  2-ю  та 1-ю групою  можуть  працювати   на  робочому   мiсцi  або вiддалено.

Метою соцiального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливостi безмежнi!»  е: надання усiм бажаючим людям з iнвалiднiстю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсi на вакантнi посади в провiдних  IТ-компанiях  України.

ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЛИ У ПОЛОНІ В ОРДЛО

10 січня відбувся пресбрифінг на тему «Проблематика протидії торгівлі людьми та надання комплексної допомоги громадянам України, які перебували у полоні в ОРДЛО». Як повідомив на брифінгу заступник міністра соціальної політики з питань євроінтеграції, від 2012 по 2019 рік в Україні отримали статус постраждалих осіб від торгівлі людьми 878 громадян.

      Із них 871 громадянин України й 7 іноземців, які отримали допомогу від держави.

ПРО РОЗМІРИ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ

Згідно Наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2020 року №42  «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2020 рік» та відповідно до закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затверджені розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорії 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2020 рік.