Районна газета

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

Урядова «Гаряча лінія»            1545                     цілодобово

 

Контакт-центр Пенсійного Фонду України        працюєвробочі дні      0-800-503-753    з 09.00 до 18.00 годин.

ДЕКЛАРУВАННЯ 2020

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ПИТАННЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

28 січня 2020 року у Середино-Будському відділі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  проведено засідання у форматі "круглого столу" за участю підприємців району

У ході наради були висвітлені питання легалізації зайнятості населення. Присутні наголосили на неприпустимості  допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Крім того присутні були ознайомлені з новими сервісами Пенсійного фонду України.

У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ СТВОРЕНО КОМФОРТНІ УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

Напередодні новорічних свят в рамках проекту «Відкритий пенсійний простір» в Середино-Будському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) головного управління Пенсійного фонду України відкрито оновлені зали очікування та обслуговування громадян

На відкриття завітали керівники органів місцевої влади, представники банківських установ, соціальні партнери, громадяни району.

У ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ УКРАЇНИ ЗАПРОВАДЖЕНО НОВИЙ ОНЛАЙН СЕРВІС – «ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА»

Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У «Електронній трудовій книжці» інформація відображаєтьсь про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року. 

Для громадян – це зручний сервіс, який дозволяє дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі. 

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Наразі, Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.