Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРИОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «В МОЄМУ СЕРЦІ – УКРАЇНА»

19 лютого 2020 року у фойє КЗ «Середино-Будський районний будинок культури»   сектором культури,  молоді та спорту Середино-Будської районної державної адміністрації разом з КЗ «Середино-Будський районний будинок культури» було проведено захід з національно-патріотичного виховання на тему «В моєму серці - Україна».

Захід був присвячений  найдорожчому, що є в кожного з нас – рідній домівці, рідній землі, неповторній Україні.

На захід були запрошені учні 4-А та 4-Б класу Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ…

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України

Герої Небесної сотні відійшли у вічність. Відійшли, аби з висоти свого подвигу дивитися на нас: якими ми були, які ми є, чи не марною була така висока ціна, заплачена за день наш сьогоднішній.

МОЛОДИЙ, ПОКИ ТАНЦЮЄШ

1 лютого 2020 року в Середино-Будському районному будинку культури відбувся вечір відпочинку «Кому за…»

Проводимо ми такі заходи для того, щоб мешканці нашого міста могли відволіктись від своїх турбот і отримати задоволення від простих речей: танців, пісень, конкурсів, спілкування на різноманітні теми. Адже людям старшого віку теж потрібно десь проводити свій час. А темою нашого заходу були «лихі 80-90». Не випадково саме ця тема була вибрана для проведення зустрічі, тому що обертаючись назад, ви раптом розумієте, що то був час самий цікавий і прекрасний, а можливо і самий щасливий.

ВІЙНА ВІДГРИМІЛА, А ПАМ'ЯТЬ ЖИВА

Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Середино-Будської центральній районній бібліотеці пройшла зустріч з воїнами інтернаціоналістами які брали участь в різних «гарячих точках» світу,  з учнями ЗОШ №2, класний керівник Герман Л. П. Мало хто з нинішньої молоді знає, що наші земляки брали участь в локальних конфліктах у В'єтнамі, Єгипті, Сирії, Іраку, Югославії, Чехословаччини, Афганістані