Районна газета

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

В Середино-Будській районній державній адміністрації відбувся захід з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери.

 «Вашу чуйність відчувають широкі верста населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти – сирти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї , безробітні громадяни», - наголосив виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Микола ГРИБАЧОВ.

ВРУЧИЛИ НАГОРОДУ УЧАСНИКУ АТО

Виконуючий обов’язки голови Середино-Будської районної державної адміністрації Микола ГРИБАЧОВ нагородив учасника АТО Орденом «За мужність»

30 жовтня в урочистій обстановці очільник району згідно з Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, вручив Орден «За мужність» уродженцю с.Кренидівка Середино-Будського району  Черненку Олександру Миколайовичу, який на початку квітня 2014 року здійснював свій громадянський обов’язок на сході України.

МИКОЛА КЛОЧКО: «КОЖЕН, ХТО ПОТРЕБУЄ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ, МАЄ ЇЇ ОТРИМАТИ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час заслуховування на засіданні колегії інформації щодо нарахування субсидій в області

«Майже в 10 разів зросла кількість одержувачів субсидій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дуже серйозний показник роботи. Ми виправдали очікування  людей, адже багато сімей не сподівалися на допомогу. Держава сьогодні прагне підтримати максимальну кількість родин в оплаті  житлово- комунальних  послуг»,- звернувся до очільників районів та органів соціального захисту Миколо Клочко.

Завершено чемпіонат району з футболу сезону 2016 року. Оргкомітетом проведення районного чемпіонату з футболу підведено підсумки. В цьому році є несподіванки. Чемпіоном району у 2016 році, як і в минулому році, стає команда «Десна» с.Очкине, яка набрала 2

Завершено чемпіонат району з футболу сезону 2016 року. Оргкомітетом проведення районного чемпіонату з футболу підведено підсумки. В цьому році є несподіванки.

Чемпіоном району у 2016 році, як і в минулому році, стає команда «Десна» с.Очкине, яка набрала 28 очок. ІІ місце посідає команда  «Колос» - с.Чернацьке , яка має на своєму рахунку 17 очок. Після великої перерви,  ІІІ місце виборола команда «Ліцей» смт.Зноб-Новгородське -16 очок, четверте місце – «Ніва» с.Журавка - 13 очок, на п’ятому місце знаходиться новостворена збірна команда «Партизанська заря»  с.Свердлове, с.Стара-Гута -8 очок, на шостому – «Шериф» с.Жихове - 4 очка.

Команді «Десна» с.Очкине, як переможниці чемпіонату вручено кубок.  На останньому матчі чемпіонату який проходив в с.Очкине директор СТОВ «Обрій»  Леляков Петро Миколайович після матчу вручив чемпіонам пам’ятний  кубок.

Командам за зайняті призові місця вручено грамоти сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації.

 

Сектор молоді та спорту Середино-Будської РДА дякує за фінансову допомогу в організації нагородження команд директора СТОВ «Обрій»  Лелякова П.М. Сектор молоді та спорту Середино-Будської РДА також дякує за терпіння всім суддям, які безкорисно та безоплатно забезпечували проведення матчів.

 

 

 

На фото команда «Десна» с.Очкине 

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

На адресу Держпродспоживслужби в Сумській області  надходять чисельні скарги на порушення прав споживачів при придбанні ними товарів або замовленні послуг  поза торговельним або офісними приміщенням, частіше за все по інтернету.

Основною проблемою у вирішенні вказаних скарг є той факт, що суб’єкти господарської діяльності не укладають зі споживачами відповідні правовідносини, самі ж споживачі не вимагають документ (договір, квитанцію, чек або інше), який дає підставу пред’являти претензії суб’єкту господарської діяльності у разі встановлення порушення їх прав.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року № 103, такий документ повинен містити наступну інформацію:

МИ НЕ ЗМІНИМО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ШЛЯХУ, - ПРЕЗИДЕНТ НА ЗУСТРІЧІ З ІНОЗЕМНИМИ ПОСЛАМИ

Президент Петро Порошенко провів зустріч з послами іноземних держав в Україні. Глава держави підбив підсумки подій та досягнень України в 2015 році та окреслив плани на поточний рік

«Україна вистояла. Вже багато було зроблено, щоб вона стала кращою. Ми не змінимо цього шляху - занадто багато хороших українців пожертвували своїм життям для цього, і занадто багато бажання, сил та крові направлено на реалізацію проекту «Європейська Україна», - наголосив Президент.