Районна газета

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

В Середино-Будській районній державній адміністрації відбувся захід з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери.

 «Вашу чуйність відчувають широкі верста населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти – сирти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї , безробітні громадяни», - наголосив виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Микола ГРИБАЧОВ.

ВРУЧИЛИ НАГОРОДУ УЧАСНИКУ АТО

Виконуючий обов’язки голови Середино-Будської районної державної адміністрації Микола ГРИБАЧОВ нагородив учасника АТО Орденом «За мужність»

30 жовтня в урочистій обстановці очільник району згідно з Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, вручив Орден «За мужність» уродженцю с.Кренидівка Середино-Будського району  Черненку Олександру Миколайовичу, який на початку квітня 2014 року здійснював свій громадянський обов’язок на сході України.

МИКОЛА КЛОЧКО: «КОЖЕН, ХТО ПОТРЕБУЄ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ, МАЄ ЇЇ ОТРИМАТИ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час заслуховування на засіданні колегії інформації щодо нарахування субсидій в області

«Майже в 10 разів зросла кількість одержувачів субсидій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дуже серйозний показник роботи. Ми виправдали очікування  людей, адже багато сімей не сподівалися на допомогу. Держава сьогодні прагне підтримати максимальну кількість родин в оплаті  житлово- комунальних  послуг»,- звернувся до очільників районів та органів соціального захисту Миколо Клочко.

Завершено чемпіонат району з футболу сезону 2016 року. Оргкомітетом проведення районного чемпіонату з футболу підведено підсумки. В цьому році є несподіванки. Чемпіоном району у 2016 році, як і в минулому році, стає команда «Десна» с.Очкине, яка набрала 2

Завершено чемпіонат району з футболу сезону 2016 року. Оргкомітетом проведення районного чемпіонату з футболу підведено підсумки. В цьому році є несподіванки.

Чемпіоном району у 2016 році, як і в минулому році, стає команда «Десна» с.Очкине, яка набрала 28 очок. ІІ місце посідає команда  «Колос» - с.Чернацьке , яка має на своєму рахунку 17 очок. Після великої перерви,  ІІІ місце виборола команда «Ліцей» смт.Зноб-Новгородське -16 очок, четверте місце – «Ніва» с.Журавка - 13 очок, на п’ятому місце знаходиться новостворена збірна команда «Партизанська заря»  с.Свердлове, с.Стара-Гута -8 очок, на шостому – «Шериф» с.Жихове - 4 очка.

Команді «Десна» с.Очкине, як переможниці чемпіонату вручено кубок.  На останньому матчі чемпіонату який проходив в с.Очкине директор СТОВ «Обрій»  Леляков Петро Миколайович після матчу вручив чемпіонам пам’ятний  кубок.

Командам за зайняті призові місця вручено грамоти сектору молоді та спорту Середино-Будської райдержадміністрації.

 

Сектор молоді та спорту Середино-Будської РДА дякує за фінансову допомогу в організації нагородження команд директора СТОВ «Обрій»  Лелякова П.М. Сектор молоді та спорту Середино-Будської РДА також дякує за терпіння всім суддям, які безкорисно та безоплатно забезпечували проведення матчів.

 

 

 

На фото команда «Десна» с.Очкине 

МИ НЕ ЗМІНИМО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ШЛЯХУ, - ПРЕЗИДЕНТ НА ЗУСТРІЧІ З ІНОЗЕМНИМИ ПОСЛАМИ

Президент Петро Порошенко провів зустріч з послами іноземних держав в Україні. Глава держави підбив підсумки подій та досягнень України в 2015 році та окреслив плани на поточний рік

«Україна вистояла. Вже багато було зроблено, щоб вона стала кращою. Ми не змінимо цього шляху - занадто багато хороших українців пожертвували своїм життям для цього, і занадто багато бажання, сил та крові направлено на реалізацію проекту «Європейська Україна», - наголосив Президент.

У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТОПКОВА НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ

В.о. голови Середино-Будської районної державної адміністрації Микола Грибачов та голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, начальник відділу культури Середино-Будської районної державної адміністрації Валентина Лиско підбили підсумки завершеної роботи з будівництва топкової на твердому паливі районного Будинку культури, на що було витрачено  250 тис. гривень, виділених за рахунок коштів депутатів Сумської обласної ради.